خدمات فروش و ویزیت پزشکان و داروخانه ها

  1. صفحه اصلی
  2. خدمات
  3. خدمات فروش و ویزیت پزشکان و داروخانه ها

برای هر شرکت بازرگانی در نهایت این ارقام فروش هستند که مهمترین شاخص موفقیت محسوب می‌شوند. برای این که هر شرکت بتواند در بین محصولات بسیار متنوع موجود در بازار به ارقام فروش مناسب دست یابد، زمینه هایی لازم است. بدون دانش روز دنیا و بدون تجربه و شناخت دقیق بازار ایران رسیدن به فروش مناسب تقریبا غیرممکن است. 

پس از این که بر پایه دانش بازاریابی و پارامترهای بازار نقشه بازاریابی مشخص شد و ابزار لازم برای پیشبرد محصول فراهم شد، نوبت خدمات فروش است. در زیمکو هرچه که برای یک فروش موفق و درازمدت لازم است یکجا در اختیار داریم. 

نیروی فروش پرانرژی که به خوبی در زمینه‌ های فروش و مدیکال آموزش دیده است، یکی از بزرگترین سرمایه های انسانی زیمکو و شرکای تجاری زیمکو محسوب می شود. نیروی فروش زبده به درستی می داند چگونه با پزشکان و سایر اعضای کادر درمان ارتباط موثر ایجاد کند و با انتقال پیام های سنجیده مدیکال محصول مورد نظر را در ذهن پزشکان در رتبه ای بالا جای دهد. 

برنامه ریزی دقیق تقویم کاری این نیروها و تخصیص نیرو با توجه به پتانسیل ها و برآوردهای انجام شده در برنامه بازاریابی باعث تداوم فروش و حفظ رشد طبق برنامه ریزی قبلی می شود.  

شرکت های متعددی مانند سبحان انکولوژی، متین آسا فارمد، سینا آراد راد و …. از خدمات فروش زیمکو استفاده می کنند و با نتایج عالی آن به رشد خود ادامه می دهند. 

هم اکنون با ما تماس بگیرید تا برای فروش محصولات عالی به شما کمک کنیم. 

خدمات فروش و ویزیت پزشکان و داروخانه ها

خدمات فروش و ویزیت پزشکان
خدمات
فهرست