یکشنبه, ۱۵ دسامبر ۲۰۱۹
یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸

banner10

Neuromarketing entenda o comportamento do seu consumidor ML Mídia Digital e Consultoriaبازاریابی عصبی، درواقع پیوند تکنولوژی‌های حوزه پزشکی با دنیای بازاریابی و کسب و کار است. محققان با استفاده از تصویرسازی تشدید مغناطیسی کارکردی (FMRI) تشخیص می‌دهند که مغز مشتری چه گونه نسبت به یک محصول واکنش می‌دهد.  

788 10 2b
امروزه بدليل تنوع محصولات و برندهاي داروها اعم از توليد داخلي و وارداتي ، رقابت بر سر گسترش بازار و فروش بيشتر محصولات در ميان شرکتهاي دارويي به رقابت علمي و تاکتيکي مبدل شده

fitshape herbal medicines 810x421

در ابتدا باید بگوییم که گیاهان دارویی و داروهای گیاهی دو تعریف و کاربرد مجزا دارند. گیاهان دارویی در طب سنتی بیشتر به منظور حفظ سلامتی، تندرستی و پیشگیری از بیماری ها مصرف شده و از لحاظ درمانی و طبی اثرات اثبات شده ای ندارند.

photo 2019 01 16 14 27 36

دیابت یا بیماری قند هنگامی به‌وجود می‌آید که هورمون انسولین، عامل تنظیم‌کننده‌‌ی قند خون، یا به‌اندازه‌ی کافی در بدن تولید نمی‌شود یا بافت‌های بدن به آن به درستی پاسخ نمی‌دهند.

Social Media SME 03


یکی از قدرتمند ترین و تاثیر گذار ترین ابزارها در دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی هستند. همانطور که می دانید کاربران فعلی اینترنتی بیشتر از موبایل های خود برای رفع نیاز یا گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنند. همین امر باعث می شود که بیشتر وقت خود را در شبکه های اجتماعی نیز به سر ببرند


1 8S97wBurJEWLaHLw6ofXIw 770x420

 با رقابتی تر شدن بازار کسب و کارها، اهمیت ارتباط موثر با مشتریان نیز افزایش می یابد. یکی از راه های بازاریابی مستقیم، بازاریابی تلفنی است که بهره گیری صحیح از تلفن علاوه بر نکات گفته شده در راستای مدیریت زمان نیز به بازاریابان کمک می کند.

kites makar sankranti background with blue brush watercolor stroke 1017 16896
كنترل قند خون و پيشگيري از بالا رفتن آن كاملاً عملي و ممكن است ولي درمان عوارض ناشي از آن بسيار سخت و گاه غير ممكن است. عدم كنترل ديابت و بالا رفتن قند خون،‌باعث افزايش كلسترول LDL و تري گليسريد (چربي هاي بد خون)

photo 2018 12 15 14 50 05

برای درک درست اصطلاح دیجیتال مارکتینگ ابتدا باید به تعریف و معنای این واژه بپردازیم.

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد گفته می شود.

صفحه 1 از 2

Please publish modules in offcanvas position.