شنبه, ۲۵ ژانویه ۲۰۲۰
شنبه, ۰۵ بهمن ۱۳۹۸

banner10

med1

 

وقتی دارویی را از داروخانه میخریم یک دارو هم محصول ایرانی دارد و هم خارجی مثلا پروفن هم ایرانی دارد و هم خارجی یا همه داروهایی که میخریم محصول خارجی نیز دارد آیا از نظر موثر بودن و کیفیت داروهای خارجی بهترهستند یا نه یا یکسانند.
Neuromarketing entenda o comportamento do seu consumidor ML Mídia Digital e Consultoriaبازاریابی عصبی، درواقع پیوند تکنولوژی‌های حوزه پزشکی با دنیای بازاریابی و کسب و کار است. محققان با استفاده از تصویرسازی تشدید مغناطیسی کارکردی (FMRI) تشخیص می‌دهند که مغز مشتری چه گونه نسبت به یک محصول واکنش می‌دهد.  

WhatsApp Image 2020 01 18 at 14.54.45

 

داروها یکی اط اصلی ترین نیاز های جامعه به شما می روند چرا که جامعه ای سالم نیازمند درمان های سریع و به موقع است. اما متاسفانه در جامعه ما موانع بسیار جدی در زمینه بازاریابی دارو وجود دارد که در این مقاله می خواهیم در مورد آن کمی با هم صحبت کنیم.

fitshape herbal medicines 810x421

در ابتدا باید بگوییم که گیاهان دارویی و داروهای گیاهی دو تعریف و کاربرد مجزا دارند. گیاهان دارویی در طب سنتی بیشتر به منظور حفظ سلامتی، تندرستی و پیشگیری از بیماری ها مصرف شده و از لحاظ درمانی و طبی اثرات اثبات شده ای ندارند.

photo 2019 01 16 14 27 36

دیابت یا بیماری قند هنگامی به‌وجود می‌آید که هورمون انسولین، عامل تنظیم‌کننده‌‌ی قند خون، یا به‌اندازه‌ی کافی در بدن تولید نمی‌شود یا بافت‌های بدن به آن به درستی پاسخ نمی‌دهند.

contentmarketing

بازاریابی نوین شامل زیر مجموعه های متعددی شده است که لازمه ی دست یابی به یک بازاریابی موفق و فروش بالا، شناختن این زیر مجموعه ها است.

در سال های اخیر بازاریابی محتوا از اهمیت خاصی برخوردار بوده و یکی از اصلی ترین زیر شاخه های بازاریابی نوین شناخته شده است.


1 8S97wBurJEWLaHLw6ofXIw 770x420

 با رقابتی تر شدن بازار کسب و کارها، اهمیت ارتباط موثر با مشتریان نیز افزایش می یابد. یکی از راه های بازاریابی مستقیم، بازاریابی تلفنی است که بهره گیری صحیح از تلفن علاوه بر نکات گفته شده در راستای مدیریت زمان نیز به بازاریابان کمک می کند.

kites makar sankranti background with blue brush watercolor stroke 1017 16896
كنترل قند خون و پيشگيري از بالا رفتن آن كاملاً عملي و ممكن است ولي درمان عوارض ناشي از آن بسيار سخت و گاه غير ممكن است. عدم كنترل ديابت و بالا رفتن قند خون،‌باعث افزايش كلسترول LDL و تري گليسريد (چربي هاي بد خون)

صفحه 1 از 2

Please publish modules in offcanvas position.