یکشنبه, ۲۰ اکتبر ۲۰۱۹
یکشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۸

banner10

photo 2019 01 16 14 27 36

دیابت یا بیماری قند هنگامی به‌وجود می‌آید که هورمون انسولین، عامل تنظیم‌کننده‌‌ی قند خون، یا به‌اندازه‌ی کافی در بدن تولید نمی‌شود یا بافت‌های بدن به آن به درستی پاسخ نمی‌دهند.

Social Media SME 03


یکی از قدرتمند ترین و تاثیر گذار ترین ابزارها در دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی هستند. همانطور که می دانید کاربران فعلی اینترنتی بیشتر از موبایل های خود برای رفع نیاز یا گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنند. همین امر باعث می شود که بیشتر وقت خود را در شبکه های اجتماعی نیز به سر ببرند

news2

این روزها واژه ی آنالیز بیزینس پلن در بازاریابی نوین بسیار شنیده می شود. و برای شرکت های تجاری و یا صنعتی که تا دیروز گرفتار بازاریابی به روش سنتی بودند و امروز برای ماندگاری و تداوم برند خود به بازرایابی نوین روی آوردند، واژه ای بسیار گنگ محسوب می شود.

kites makar sankranti background with blue brush watercolor stroke 1017 16896
كنترل قند خون و پيشگيري از بالا رفتن آن كاملاً عملي و ممكن است ولي درمان عوارض ناشي از آن بسيار سخت و گاه غير ممكن است. عدم كنترل ديابت و بالا رفتن قند خون،‌باعث افزايش كلسترول LDL و تري گليسريد (چربي هاي بد خون)

photo 2018 12 15 14 50 05

برای درک درست اصطلاح دیجیتال مارکتینگ ابتدا باید به تعریف و معنای این واژه بپردازیم.

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد گفته می شود.

788 10 2b
امروزه بدليل تنوع محصولات و برندهاي داروها اعم از توليد داخلي و وارداتي ، رقابت بر سر گسترش بازار و فروش بيشتر محصولات در ميان شرکتهاي دارويي به رقابت علمي و تاکتيکي مبدل شده

news6

آینده محتمل واژه ای است که امروزه برای تمامی مدیرانی که به دنبال روشی جدید برای بازاریابی نوین در صنعت های مختلف هستند، به عنوانی آشنا بدل شده که این روزها در قالب مقاله و نظریه های مختلف به آن پرداخت شده است.

صفحه 1 از 2

Please publish modules in offcanvas position.